Administration

Vi jobbar på administrationen. Välkommen att kontakta oss. Du kan alltid ringa via växeln 036-38 70 90.

Kooperativet Olja

Annelie Söderström

LSS-ansvarig

Tel: 036-38 70 91 Mobil: 076-192 50 84 Email: annelie.soderstrom@kooperativetolja.se

Kooperativet Olja

Erica Segolsson

HR-ansvarig

Tel: 072-050 30 50 Mobil: 072-050 30 50 Email: erica.segolsson@kooperativetolja.se

Kooperativet Olja

Christina Pettersson

Ekonomiansvarig

Tel: 036-38 70 93 Mobil: 076-176 15 39 Email: christina.pettersson@kooperativetolja.se

Hanna Brunius

HR-koordinator/föräldraledig

Tel: 036-38 70 99 Mobil: 076-192 77 82 Email: hanna.brunius@kooperativetolja.se

Katja Pettersson Dahl

HR-support

Tel: 073-501 70 66 Mobil: 073-501 70 66 Email: katja.pettersson-dahl@kooperativetolja.se

Kooperativet Olja

Malin Andersson

Lönespecialist/ funktionsansvarig lön

Tel: 076-176 10 28 Mobil: 076-176 10 28 Email: malin.andersson@kooperativetolja.se

Kooperativet Olja

Josefine Karlsson

Lön- personal- och utbildningsadministration

Tel: 036-38 70 94 Mobil: 076-193 74 94 Email: josefine.karlsson@kooperativetolja.se

Kooperativet Olja

Victor Solano

Löneadministration

Tel: 036-38 70 96 Mobil: 076-193 75 35 Email: victor.solano@kooperativetolja.se

Kooperativet Olja

Eva Hermansson

Lön- och personaladministration

Tel: 036-38 70 94 Mobil: 076-193 75 17 Email: eva.hermansson@kooperativetolja.se

Lina Edlund

Ekonomi/ lön

Tel: 036-387090 Mobil: 070-266 8496 Email: lina.edlund@kooperativetolja.se

Kooperativet Olja

Maria Rydberg

Dokumentationsansvarig

Tel: 0761-01 43 37 Mobil: 0761-01 43 37 Email: maria.rydberg@kooperativetolja.se

Anneli Carlsson

Ansvarig för hälso- och sjukvårdsfrågor

Tel: 076-194 00 98 Mobil: 076-194 00 98 Email: anneli.carlsson@kooperativetolja.se